Społeczeństwo

Ukraińcy zdobyli dwa medale w pierwszym dniu World Games

sobota, 22 lipiec 2017 18:27
21 lipca we Wrocławiu rozpoczęły się World Games, a ukraińskim sportowcom z miejsca udało się wzbogacić o medale.

Zaradni Ukraińcy mogą pracować w UE bez wizy pracowniczej

piątek, 21 lipiec 2017 10:24
Lokalne prawodawstwo poszczególnych krajów UE pozwala na pracę bez dodatkowych dokumentów wizowych.

Wokalista zespołu Linkin Park popełnił samobójstwo

piątek, 21 lipiec 2017 08:56
Frontman Linkin Park Chester Bennington został znaleziony w swoim domu na przedmieściach Los Angeles Palos Verdes.

Ukrainki Kiczasowa i Horłowa zdobyły złoto mistrzostw Europy w kajakarstwie

poniedziałek, 17 lipiec 2017 18:16
Ukraińcy w niedzielę, 16 lipca, zdobyli już trzeci medal na mistrzostwach Europy w kajakarstwie.

Podano ile broni jest w rękach Ukraińców

niedziela, 16 lipiec 2017 15:26
Doradca ministra spraw wewnętrznych poinformował ile broni posiadają w rękach Ukraińcy.

Ukrainka weszła do półfinału juniorskiego Wimbledonu

sobota, 15 lipiec 2017 17:11
O miejsce w finale Marta Kostiuk i kanadyjka Carson Branstine zmierzą się z czwartymi „rakietami” turnieju.