Ryanair nie wznowi negocjacji w sprawie Ukrainy

Ryanair nie wznowi negocjacji w sprawie Ukrainy
Największe europejskie linie lotnicze Ryanair na pytanie, czy planują wracać do wznowienia negocjacji w sprawie Ukrainy, odpowiedziały, że nie mając nic do dodania w sprawie wniosku firmy z 10 lipca. Zawiadomiła o tym służba prasowa Ryanair.

„Dziękujemy za wiadomość, ale nie mamy nic więcej do dodania w sprawie naszego komunikatu prasowego z 10 lipca”, — odpowiedziało biuro linii.

Tak linie lotnicze skomentowały pytanie serwisu inforesist o to, czy otrzymały zaproszenie do wznowienia negocjacji i czy planują one do nich wracać.

Przypomnijmy, że w komunikacie prasowym z 10 lipca nie wspomniano o możliwości wznowienia negocjacji. W ten sposób można uznać, że firma nie wznowi negocjacji i nie planuje powrotu na Ukrainę.

Przypomnijmy także, że wcześniej premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman polecił przyciągnąć Narodowe Biuro Antykorupcyjne Ukrainy do oceny procesu negocjacyjnego z irlandzkim przewoźnikiem lotniczym Ryanair w sprawie lotów na Ukrainę i oświadczył o konieczności wznowienia tych negocjacji.

Później Hrojsman oświadczył, że uważa za konieczne zaoferowanie Ryanair, aby nie rezygnował z pracy we Lwowie i w Boryspolu.

Artykuły powiązane