Wizz Air uruchamia nowe loty z Kijowa i Charkowa

Wizz Air uruchamia nowe loty z Kijowa i Charkowa
Węgierski przewoźnik Wizz Air uruchomi nowe bezpośrednie loty między innymi do Krakowa z Kijowa i Charkowa.

 

Informacja o nowych połączeniach pojawiła się w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Podkreśla się, że loty z ukraińskiej stolicy do Krakowa rozpoczną się 5 kwietnia 2019 roku i będą realizowane cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Bilety są już dostępne w sprzedaży w cenie od 78,60 zł w jedną stronę, z uwzględnieniem przewozu małego bagażu podręcznego.

Loty Charków – Kraków Wizz Air uruchomi od 16 września 2019 roku z częstotliwością dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Bilety w sprzedaży w cenie od 78,60 zł w jedną stronę.

Nowe kierunki na Ukrainę zostaną uruchomione w ramach otwarcia nowej bazy Wizz Air w Polsce wiosną 2019 roku z dwoma samolotami Airbus A321. Oprócz lotów do Kijowa i Charkowa Wizz Air uruchomi połączenia z Krakowa do Bari, Billund, Doncaster-Sheffield, Katanii, Kutaisi, Larnaki, Londynu, Oslo, Nicei i Turku.

Przypomnijmy, że wcześniej węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air poinformowały o zamiarze uruchomienia trzech nowych lotów z Ukrainy w listopadzie i grudniu 2018 roku. Linie lotnicze będą wykonywać loty na nowych trasach z Charkowa na lotnisko Londyn Luton (od 13 listopada) i Wiednia (od 25 listopada), a także ze Lwowa na lotnisko Frankfurt-Hahn (od 14 grudnia).

Artykuły powiązane