Ponad dwa miliony abonentów „nc+” w Polsce będzie mogło oglądać UA|TV

Ponad dwa miliony abonentów „nc+” w Polsce będzie mogło oglądać UA|TV
Obcojęzyczny kanał telewizyjny Ukrainy UA|TV stał się dostępny dla abonentów jednej z największych platform satelitarnych w Polsce „nc+”.

Informuje o tym biuro prasowe Ministerstwa Polityki Informacyjnej Ukrainy.

„Dla naszego obcojęzycznego kanału w Polsce jest to znaczące wydarzenie, ponieważ ponad 2 mln abonentów będzie mogło teraz oglądać UA|TV”, – powiedział sekretarz Ministerstwa Polityki Informacyjnej Artem Bidenko.

„nc+” to nowoczesna platforma satelitarna w Polsce, oferująca jeden z największych pakietów telewizyjnych, składający się z ponad 170 najbardziej ratingowych kanałów. Spośród nich ponad 100 jest nadawanych w jakości HD, jest tam dostępnych także ponad 600 kanałów telewizyjnych FTA. Firma świadczy również usługi superszybkiego Internetu LTE i telefonii komórkowej, dlatego w ramach pakietu „nc+ Internet” oferuje swoim abonentom usługę „TV w kieszeni”, co pozwala na oglądanie programów telewizyjnych przez aplikację „nc+ GO” lub na stronie „ncplusgo.pl” bez ograniczeń.

Według danych polskiego czasopisma profilowego „Telekabel and Digital TV” liczba abonentów pakietów telewizyjnych „nc+” wynosi 2,12 mln osób.

Artykuły powiązane