Opublikowano pierwszy zwiastun filmu "Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą

Opublikowano pierwszy zwiastun filmu "Narodziny gwiazdy" z Lady Gagą
Reżyserem obrazu został Bradley Cooper.

Studio Warner Bros. na swoim kanale na YouTube opublikowało pierwszy zwiastun filmu "Narodziny gwiazdy", którego reżyserem został Bradley Cooper. Główną rolę w filmie zagrała Lady Gaga, dla której film będzie debiutem na wielkim ekranie. Warto zauważyć, że film stał się debiutem i dla samego Coopera – po raz pierwszy spróbuje swoich sił jako reżyser.

Film opowiada historię muzyka country Jacksona Maine'a, którego kariera chyli się ku upadkowi. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z nikomu nieznaną, ale utalentowaną piosenkarką Ally. Między bohaterami wybucha namiętny romans. Jack pomaga Ally osiągnąć sukces. Jednak im szybciej tempa nabiera kariera muzyczna Ally, tym trudniej jest mu pogodzić się z własną gasnącą chwałą.

Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 28 września 2018 roku, na Ukrainie będzie można go obejrzeć od 11 października, a w Polsce od 26 października.


Wcześniej opublikowano również pierwszy zwiastun filmu "Bohemian Rhapsody", który opowiada historię grupy Queen i jej wokalisty Freddiego Mercurego. Film ukazuje błyskotliwą drogę grupy do sukcesu, dzięki ich kultowym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu, praktyczny rozpad zespołu, do którego doprowadził skandalizujący styl życia Mercury'ego, oraz ich triumfalny powrót w przeddzień koncertu Live Aid, który stał się jednym z największych koncertów w historii muzyki rockowej.

Artykuły powiązane