Wizz Air planuje uruchomić w przyszłym roku cztery nowe loty ze Lwowa

Wizz Air planuje uruchomić w przyszłym roku cztery nowe loty ze Lwowa
Węgierskie tanie linie lotnicze Wizz Air w 2018 roku uruchomią cztery nowe loty z międzynarodowego portu lotniczego „Lwów”.

Dyrektor przedsiębiorstwa Tetiana Romanowska poinformowała o tym w piątek 15 grudnia na corocznej konferencji prasowej ministra infrastruktury Wołodymyra Omeliana, poinformowało wydanei CTS.

„Wizz Air ogłosił cztery nowe loty do Gdańska, Katowic, Dortmundu i Londynu”, – powiedziała Tetiana Romanowska.

Te kierunki zostały już zaznaczone na mapie tras linii lotniczych.

d0cb4a4a189d1e178b5a78d59a56f796
Zgodnie z systemem rezerwacyjnym Wizz Air loty do Katowic i Gdańska rozpoczną się 26 marca 2018 roku. Będą one wykonywane dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Od 20 czerwca do Katowic będą lecieć dwa kolejne samoloty – w środy i niedziele. Minimalna cena biletu do Katowic i Gdańska wynosi 279 hrywien (w jedną stronę).

Loty do Dortmundu rozpoczną się 21 maja 2018 r. i również będą wykonywane w poniedziałki i piątki. Cena biletu zaczyna się od 719 hrywien (w jedną stronę). Rozkład lotów do Londynu jeszcze nie został ogłoszony.

Przypominamy, że linie lotnicze Wizz Air wznowiły loty ze Lwowa wiosną tego roku. Obecnie przewoźnik lata ze Lwowa do Berlina i Wrocławia. W czerwcu 2018 roku Wizz Air planuje zwiększyć częstotliwość lotów do Wrocławia z dwóch do czterech tygodniowo.

Lot linii lotniczych Wizz Air ze Lwowa do Londynu został ogłoszony w listopadzie.Artykuły powiązane