Ukraina wybrała swojego reprezentanta w konkursie Eurowizji 2018 (WIDEO)

Ukraina wybrała swojego reprezentanta w konkursie Eurowizji 2018 (WIDEO)
Wczoraj odbył się finał krajowych eliminacji do Eurowizji-2018.

Na podstawie ocen jury i głosowania widzów, Ukrainę na Eurowizji-2018 w maju w Lizbonie będzie reprezentować artysta MELOVIN z piosenką "Under The Ladder".

"Nie spodziewałem się tego. Ukraino, dziękuję za zaufanie! Dziękuję za to, że wierzyliście we mnie, i mam możliwość być z taką ekipą fanów. Dziękuję jury za to, że miałem okazję występować przed wami. Ukraino, nie zawiodę cię. Obiecuję przywieźć zwycięstwo!", – powiedział artysta po ogłoszeniu wyników widzów.

"Bardzo fajna piosenka, refren chwytliwy. Życzę, abyś z Lizbony powrócił ze zwycięstwem. Z kolei chcę powiedzieć, że ten artysta, jak nikt inny, jest godny reprezentować Ukrainę w telewizji. MELOVIN pojawił się właśnie w talent-show i dlatego na Eurowizji-2018 będzie czuć się pewnie" – powiedział członek jury Jewhen Fiłatow.

"Under The Ladder" – to piosenka o porażkach, które poprzez koleje losu prowadzą nas do sukcesu.

W 2015 roku MELOVIN został zwycięzcą wokalnego show "X-Factor 6". Po dwóch latach MELOVIN wziął udział w eliminacjach do konkursu Eurowizji-2017 z angielskojęzyczną piosenką "WONDER". Zajął trzecie miejsce, zdobywając rekordową liczbę głosów publiczności – ponad 60 000.

MELOVIN zbiera okulary i śnieżne kule z różnych krajów świata. Najczęściej jednak piosenkarz nie nosi okularów, a soczewki w różnych kolorach.

O zwycięstwo w krajowym finale również walczyli – KADNAY, TAYANNA, The Erised, LAUD, VILNA.

 

Artykuły powiązane